Pohřební ústav Sv. Jiří

Můžeme zaručit vysokou profesionální a etickou úroveň všech námi nabízených služeb.

A to zejména proto, že provádíme velkou část úkonů vlastními silami. Máme tedy kontrolu nad vámi objednanými službami - a to od sjednání pohřbu a převzetí zemřelého až po vydání urny nebo uložení zesnulého do země. Veškerou péči o zesnulého zajišťují pouze naši zaměstnanci, kteří splňují vysoké nároky na etické i morální vystupování. 

Zaručujeme vám tedy důstojné jednání a bezproblémový průběh posledního rozloučení.

Pokud zesnulého odvezla jiná než vámi vybraná pohřební služba, nejste v žádném případě povinni u ní sjednat pohřeb. Nezapomeňte, že volba pohřebního ústavu záleží vždy výhradně na vašem rozhodnutí.

Speciální rozloučení

U vás doma, na zahradě vašeho domu, na sportovišti a podobně. Na vámi zvolené místo rozloučení zajistíme převoz zesnulého, katafalk, smuteční vazbu, hudbu reprodukovanou či živou kapelu, řečníka či kněze. Po skončení rozloučení převezeme zesnulého k uložení do hrobu/hrobky nebo ke zpopelnění do krematoria.

Kontaktovat službu

Pohřeb bez obřadu

Zpopelnění zesnulého bez obřadu v obřadní síni.

Přečíst více

Pohřeb do hrobu/hrobky

Zajišťujeme uložení zesnulé/ho do hrobu nebo hrobky, či uložení urny a veškeré služby s tím spojené. To znamená převoz zesnulé/ho na vámi vybraný hřbitov, kde se uložení uskuteční, výkop-zasypání hrobu, smuteční vazbu, hudbu – reprodukovanou nebo živou, řečníka či kněze a další vaše požadavky.

Přečíst více

Pohřeb s obřadem

Ve vámi zvolené obřadní síni se uskuteční civilní nebo církevní obřad a poté proběhne samotné zpopelnění zesnulé/ho.

Přečíst více

Pohřeb církevní

Zajišťujeme církevní obřad v kostele a vše s tím spojené - kněze nebo řečníka, reprodukovanou nebo živou hudbu, vazbu. 

Přečíst více

Rozptyl

Na přání zesnulé/ho lze provést rozptyl ostatků, který se provádí na rozptylových loučkách - místa k tomu určená. 

Kontaktovat službu

Převoz po celé ČR a převoz po celé EU

Pohřební služba Sv. Jiří zajišťuje přepravu zesnulých jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. K přepravě zesnulých v zahraničí využíváme vlastní speciální pohřební vozidla pro silniční přepravu.

Kontaktovat službu

Smuteční oznámení

Při sjednání zajistíme tisk smutečního oznámení - parte. Vyberete si takové, které bude splňovat vaše představy a poté vám bude ihned vytištěno.

Kontaktovat službu

Smuteční vazba

Zajišťujeme kompletní smuteční vazbu - kytice na položení, kytice na rakev a věnce, ať z živých nebo umělých květů včetně pohřební stuhy s textem, který si sami zvolíte.

Zhlédnout galerii

Rakve

Nabízíme široký výběr rakví v různých provedeních, samozřejmostí jsou i nadstandardní velikosti. 

zhlédnout galerii

Vybavení rakve

zhlédnout galerii

Urny

Nabízíme ozdobné obaly, do kterých se vloží plastová urna a můžete si jej tak vystavit na hrobě. Zajišťujeme i štítky se jménem a daty zesnulé/ho.

Zhlédnout galerii